Úvod  -> Festivaly   ->  Festivaly v Olomouci

Festival Michalský výpad 2021- Olomouc -Konvikt, Univerzitní 3, Olomouc

11.06.2021-13.06.2021

Konvikt, Univerzitní 3, OlomoucPopis akce Festival Michalský výpad 2021- Olomouc

Pokoušeli jsme si vzpomenout, kdy naposled jsme protančili den a noc, ale už je to tak dávno, že jsme přestali počítat. Po těch protancovaných večírcích nám bylo tolik smutno, že na místo smutnění jsme začali sami plánovat! A proto oznamujeme, že 11. - 12. června 2021 proběhne v Olomouci na Konviktu 8. ročník Festivalu Michalský Výpad!

Festivalový víkend jako vždy zahájíme v páteční podvečer. Filmovou projekci 24 Hour Party People, kterou uvedeme ve spolupráci s univerzitním spolkem Pastiche Filmz, doplní místní etablovaní DJs. Sobotní den nabídne hudební program poskládaný z předních představitelů české elektronické scény, přičemž jedním z největších lákadel bude vystoupení pražského Exhausted Moderna. Páteční, ale především sobotní večer vizuálně doplní mappingem a lazer show kolektiv Lazer Hazer.

Letošní ročník bude, stejně jako ten minulý, probíhat v šapitó na parkáně Konviktu. Doufali jsme, že se letos na kultovní michalské schodiště vrátíme, nicméně protipandemická opatření rozhodla za nás, a tak toto místo ještě pro jednou oželíme.

Vedle filmové projekce a elektronické hudby je pro návštěvníky připraven také pestrý doprovodný program. Brněnská Nikol Strobach povede workshop s modulárními syntezátory, k zakoupení budou výrobky od lokálních rukodělných projektů a zajištěna bude také káva a občerstvení z místních podniků.

 Cena:250 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Festival Michalský výpad 2021- Olomouc -Konvikt, Univerzitní 3, Olomouc

KOUPIT VSTUPENKY


Festival Michalský výpad 2021- Olomouc -Konvikt, Univerzitní 3, Olomouc


Zaslat odkaz na kulturní akci Festival Michalský výpad 2021- Olomouc -Konvikt, Univerzitní 3, Olomouc na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA