Úvod  -> Volný čas   ->  Volný čas v Praze

Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Prague- Praha -Grand Hotel Bohemia Boccaccio sál, Králodvorská 4/652, Praha

24.09.2021

Grand Hotel Bohemia Boccaccio sál, Králodvorská 4/652, PrahaPopis akce Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Prague- Praha

Jen ti nejlepší z nejlepších světové i české burlesky se představí na této gala show v jedinečném barokním sále Boccaccio. Večer můžete zahájit ve velkém stylu s luxusní tříchodovou večeři a lahví sektu ve vlastní lóží.
Nebo můžete zvolit variantu VIP stolu s občerstvením a welcome drinkem v ceně. Standartní vstupenka na sezení je také k dispozici.

V tento večer si užijete exkluzivní čísla od našich hlavních hostů a dalších vystupujícími z celého světa. Oblékněte se noblesně ať zapadnete a navíc můžete vyhrát ceny pro nejlépe oblečené diváky. Tešit se mužete i na tombolu.

Náš tajný koktejl bar bude servírovat jedinečné drinky vytvořené a pojmenované pouze pro naši akci.

The crème de la crème of world burlesque and cabaret will share the stage with the best of local talent in this glamorous show. Our headliner elegant Betsy Rose from UK will wow you with her larger then life acts along with stellar performers from all over the world.

Come and get seduced by the ultimate beauty of the magical baroque hall filled with glamorous artists while tasting superb dinner, canapés and cocktails. Dress to impress to be able to win prizes in the Best Dressed Competition.

doors open/vstup od: 19:30
show: 21:00

singer before the show/před show bude vystupovat zpěvačka
Headliners/hosté:
Betsy Rose (UK) main headliner
Amber Topaz (UK),Bohemian Queen 2016
Misty Lotus (CH), Bohemian Queen 2017
Magie Noire (SK), Bohemian Queen 2018
Setty Mois (GER) Bohemian Queen 2019Cena:790 Kč


PRODEJ VSTUPENEK Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Prague- Praha -Grand Hotel Bohemia Boccaccio sál, Králodvorská 4/652, Praha

KOUPIT VSTUPENKY


Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Prague- Praha -Grand Hotel Bohemia Boccaccio sál, Králodvorská 4/652, Praha


Zaslat odkaz na kulturní akci Bohemian Burlesque Festival: Bohemian Cabaret Prague- Praha -Grand Hotel Bohemia Boccaccio sál, Králodvorská 4/652, Praha na mail:
Váš e-mail:
E-mail příjemce:
Předmět:
Zpráva:

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?
Přidat festival Přidat festival ZDARMA